Akademia Impall

21-22 lutego 2018 – IV Edycja Siruba College

IV Edycja SIRUBA COLLEGE

W dniach 21 i 22 lutego 2018 odbyła się już czwarta edycja szkolenia dla mechaników maszyn szwalniczych SIRUBA COLLEGE. Tradycyjnie już spotkanie miało miejsce w firmie IMPALL w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 95A, gdzie w sali seminaryjnej IMPALL odbywają się już wszystkie darmowe szkolenia z cyklu Akademia Impall. Szkolenie prowadzone było przez wykwalifikowanych mechaników maszyn szwalniczych w tym przez przedstawiciela marki SIRUBA – Richard Gutierrez.

Szkolenie ze względu na swoja obszerność wiedzy, zostało podzielone na dwa dni. Pierwszego dnia uczestnicy spotkania omawiali maszyny drabinkowe. Specjalistyczne podklasy do różnych operacji. W tym podstawowe regulacje i najczęstsze problemy powstające podczas użytkowania specjalistycznych maszyn drabinkowych. Szczególny nacisk został położony na maszyny do podwijania, pozostałe specjalistyczne maszyny płaskie i cylindryczne oraz automatykę stosowaną w maszynach drabinkowych.

Drugiego dnia tematem zajęć były stebnówki 1 i 2 igłowe. Omówione zostały najważniejsze parametry i ustawienia w specjalistycznych stebnówkach SIRUBA. Na warsztat zostały wzięte najpopularniejsze modele w swoich klasach, przede wszystkim dobrze znane stebnówki z funkcjami automatycznymi DL-7200-BM1-16, stebnówki z transportem igłowym serii DL7000, najnowsze stebnówki 2-igłowe serii DT8200 oraz stebnówki do ciężkiego szycia.

Po raz kolejny frekwencja uczestników pokazała, że szkolenia tego typu są potrzebne, i co edycja SIRUBA COLLEGE mamy coraz większe grono chętnych na darmowe szkolenia z zakresu mechaniki maszyn szwalniczych. Zapraszamy wszystkich chętnych do śledzenia naszej strony i wzięcia udziału w następnych naszych szkoleniach z cyklu Akademia Impall.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *