Akademia Impall

8 lutego 2018 – Szkolenie dla mechaników z zakresu programowania wzorów szycia na ryglówkach oraz automatach do odszywania wzoru na bazie maszyn JUKI serii AMS i LK

Programowanie wzorów szycia na ryglówkach oraz automatach do odszywania wzoru na bazie maszyn JUKI serii AMS i LK

Dnia 8 lutego 2018 roku mieliśmy przyjemność poprowadzić darmowe szkolenie z zakresu zastosowań i funkcjonalności maszyn JUKI serii AMS i LK. Szkolenie obyło się w budynku firmy IMPALL w Łodzi na ul. Pojezierskiej 95A. Na szkoleniu uczestnicy mieli okazję zapoznać się z obsługą paneli operatorskich. Wyjaśnione były funkcje przycisków, ikony wyświetlaczy oraz możliwości programowania wzorów szycia z poziomu panelu. W tym poruszona została również konfiguracja parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego, np. prędkość szycia, wolny start, trzymacz nici ściegów początkowych, wybór i skalowanie wzorów, zmiana przeznaczenia maszyny, przywracanie ustawień fabrycznych.

Oprócz tego omawiane były również tematy programowania własnych wzorów przeszyć z poziomu panelu operatorskiego oraz z zastosowaniem oprogramowania PM1 (na PC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *