Akademia Impall

30 maja 2019 – Dziurkarki odzieżowe i bieliźniane

Akademia Impall – Dziurkarki odzieżowe i bieliźniane – podstawowe naprawy oraz regulacje mechaniczne.

Akademia Impall jak zwykle potrafi zainteresować ciekawą i unikatową wiedzą na temat maszyn do szycia. Tym razem tematem były dziurkarki odzieżowe i bieliźniane. Tematy przewodnie zaczęliśmy od przestawienia zakresu zastosowania i przeznaczenia dziurkarek odzieżowych i bieliźnianych. Czyli od budowy ww. maszyn na przykładzie maszyn marki JACK, SIRUBA, INDU i omówienie różnic i właściwości oraz regulacje podstawowych parametrów.

Po krótkiej przerwie kawowej odbył się pokaz zmiany stopki z małej na dużą na przykładzie dziurkarki bieliźnianej JACK. W tym wymiana części mechanicznych, przestawienie parametrów po wymianie i rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów. Po przerwie obiadowej zmienialiśmy funkcje szycia dziurki na szycie okrążka. Tutaj również zaczęliśmy od wymiany części mechanicznych, przestawienie parametrów po wymianie i rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów.

Szkolenie jak zawsze zakończyło się panelem dyskusyjnym, warsztatem, gdzie można było spróbować własnych sił i rozdaniem certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu Akademii Impall. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *