Akademia Impall

13 czerwca 2019 – Klejarki – Podstawy serwisowania

Ostatnie szkolenie Akademii Impall przed Wakacjami – Klejarki – Podstawy serwisowania

Ostatnie już szkolenie przed wakacjami za nami. Akademia Impall zakończyła rok szkolny szkoleniem z klejarek. Tematem szkolenia były podstawy serwisowania w tym przedstawienie funkcjonowania i zakresu działania klejarki z i bez automatycznego ustawiania pasów. I w tym zakresie omówiono budowę i mechanizm działania grzałek, napędu oraz mechanizm pozycjonowania taśmy. Regulacja naciągu taśm i usuwanie usterek oraz demontaż i montaż pasów.

Po przerwie obiadowej nasi serwisanci wyjaśnili zasady działania automatyki w klejarkach z automatycznym ustawianiem pasów, w tym analiza najczęściej występujących awarii oraz sposoby usuwania podstawowych usterek. Szkolenie zakończyło się tradycyjnie panelem dyskusyjnym oraz wręczeniem certyfikatów za udział w szkoleniu Akademii Impall.

Bardzo dziękujemy wszystkim kursantom Akademii Impall za udział w naszych bezpłatnych szkoleniach. Po wakacjach czeka nas wszystkich kolejna porcja szkoleń dla mechaników maszyn szwalniczych. W związku z czym wszystkim raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie i frekwencję oraz życzymy udanych urlopów w czasie wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *