Akademia Impall

5 czerwca 2018 – Szkolenie dla mechaników z najnowszej serii overlocków PEGASUS M900

Szkolenie dla mechaników z zakresu regulacji, konserwacji i podstawowych napraw najnowszej serii overlocków PEGASUS M900 Direct Drive

W dniu 5 czerwca 2018 odbyło się pierwsze szkolenie z maszyn PEGASUS w ramach Akademii Impall. Podczas całodziennego i darmowego szkolenia dla uczestników, poruszono wiele kwestii związanych z tematem. Omówione zostały parametry techniczne i zakres zastosowań maszyn. Ich podklasy i przeznaczenia oraz dostępne oprzyrządowanie i ich wykorzystanie. W części technicznej omówione zostały podstawowe regulacje mechaniczne chwytacza, transportu, stopki oraz demontaż i montaż napędu. W ostatnim zagadnieniu dotyczącym skrzynki kontrolnej omawiane były zmiany parametrów silnika, błędy i sposoby ich usuwania oraz podłączanie opcji dodatkowych.

Szkolenie jak zwykle spotkało się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników szkolenia. Było to pierwsze szkolenie z maszyn PEGASUS i na pewno nie ostatnie w naszym cyklu Akademia Impall. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i zaangażowanie w szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *