Kategorie

MANEKINY

Manekin krawiecki regulowany - ułatw sobie szycie

Szycie ubrań bez możliwości sprawdzenia każdego elementu na modelu, jest wyjątkowo trudnym zadaniem. Oczywiście, można ryzykować i robić coś na oko, jednak efekt końcowy może nie być zadowalający mimo dużego wysiłku włożonego w pracę. Właśnie dlatego warto sięgać po manekiny krawieckie regulowane, które pozwolą dopasować ilość tkaniny do potrzeb stworzenia ubrań w konkretnym rozmiarze.

Regulowany manekin krawiecki - jakie daje możliwości?

Manekin krawiecki regulowany umożliwia zmiany rozmiarów, w ograniczonym przez producenta zakresie. Zwykle manekin pozwala na swobodną regulację pomiędzy czterema rozmiarami. Na manekinie znajdują się pokrętła, które pozwalają na regulowanie obwodu szyi, klatki piersiowej, talii i bioder. Dodatkowo, w przypadku manekinów krawieckich regulowanych, dostępnych w naszej ofercie, możliwe jest regulowanie wysokości samego manekina, stojaka, ale również wysokości torsu. Stabilna podstawa manekinów i dodatkowy uchwyt sprawiają, że fastrygowanie nie sprawi ci żadnego kłopotu.

Manekiny, które znajdziesz w naszym sklepie, mają nylonowe obszycie, które zostało podbite pianką, przez co można w nie bez trudu wbijać szpilki.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj