Przeszukaj blog
Kategorie bloga

Najlepsze maszyny do szycia typu overlock marki Siruba

Producent Siruba oferuje owerloki o przemysłowym przeznaczeniu, które stawiają na wysoką efektywność działania, długą żywotność, zastosowanie dobrych jakościowo materiałów i wysoką jakość wykonania. Cechują je także praktyczne i usprawniające pracę funkcjonalności oraz innowacyjne rozwiązania.

Poniżej przedstawiamy kilka z wybranych modeli, które są zdecydowanie warte rekomendacji. Patrząc jednak na markę Siruba, należy przyznać, że takich modeli jest znacznie więcej, o czym będziemy jeszcze pisać, natomiast na potrzeby dzisiejszego wpisu, wybraliśmy kilka z nich.

Kilka propozycji producenta Siruba, czyli mini ranking owerloków przemysłowych

Pierwszą z propozycji jest owerlok Siruba 747 QE-514M7-24. Jest to owerlok 4-nitkowy, 2-igłowy, który znakomicie nadaje się do szycia dzianiny, swetrów czy czapek. Maszyna posiada transport dolny ząbkowy, który zapewnia łatwy i precyzyjny transport i podawanie obrabianej tkaniny. Jest bardzo wydajna i szybka w działaniu, jej osiągi to nawet 7.500 ściegów na minutę. Dodatkowo maszynę cechuje mechanizm Direct Drive oraz energooszczędny silnik typu Servo, który zapewnia długą żywotność maszyny, niski poziom hałasu podczas jej pracy, a także znaczące oszczędności dla budżetu (oszczędność zużycia energii elektrycznej nawet o 75% w stosunku do tradycyjnego silnika).

Kolejną, bardzo interesującą propozycja jest model Siruba 747 LD-514 M3-24/ECA. Jest to maszyna typu owerlok dedykowana dla krawiectwa lekkiego i średniego. Podobnie jak poprzedni prezentowany model posiada transport dolny ząbkowy – różnicowy. Dodatkowo posiada bardzo praktyczną funkcjonalność automatycznego obcinania łańcuszka za pomocą fotokomórek. Fotokomórki umiejscowione są w płytce ściegowej. Posiada do wyboru trzy tryby pracy: całkowicie automatyczny z użyciem wspomnianych fotokomórek, manualny (przy którym np.: obcinanie łańcuszka uruchamiane jest przyciskiem) oraz tryb mieszany (łączony). Dla wygody użytkowania maszyna Siruba 747 LD-514 M3-24/ECA posiada intuicyjny i graficzny panel sterujący. Warto również zauważyć, iż jest to maszyna tzw. serii L, co oznacza zastosowanie nowej jakości materiałów, które zapobiegają tworzeniu się ładunków elektrycznych na styku z nićmi i materiałami.

- Jak szyć owerlokiem?

Następny, zdecydowanie warty uwagi model, to Siruba 747KST-514M3-24. Jest to owerlok z podwójnym transportem materiału. Już nie tylko transport dolny ząbkowy, ale także tzw. stopka krocząca. Maszyna ta przeznaczona jest do szycia materiałów lekkich i średnich. Jej cylindryczna konstrukcja umożliwia również przeszywanie wąskich obwodów zamkniętych. Jest to niezmiernie pomocne przy np.: obszywaniu rękawów, nogawek czy bielizny. Ponad to transport górny to łatwiejsze przeszywanie wszelkich zgrubień, prostsze prowadzenie ściegu poprzecznego, a także precyzja przesuwu kilku warstw materiału czy materiałów gładkich.

Koleją z maszyn typu owerlok jest model: Siruba 747QD-514M2-24ECA. Jest to również 4-nitkowy owerlok o dużej prędkości szycia 7.500 ściegów na minutę. Posiada praktyczną funkcjonalność obcinania łańcuszka, a także odsysania i odrzucania wszelkich skrawków i resztek materiałów. Technologicznie również mamy do czynienia z energooszczędnym silnikiem servo. Pole pracy jest doskonale oświetlone światem LED z możliwością 3-stopniowej regulacji.

Wszystkie modele wyposażone są w praktyczny stół roboczy – opcja niezmiernie funkcjonalna. Oczywiście producent Siruba posiada w swojej ofercie znacznie więcej doskonałych maszyn do szycia typu overlock. W celu poznania większej ilości modeli serdecznie zapraszamy do kategorii w naszym sklepie - overlocki.

Na tym kończymy dzisiejsze podsumowanie, serdecznie zapraszamy do kolejnych.

Zobacz również:

Najlepsze maszyny do szycia typu overlock

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj