Porady

Domowe maszyny do szycia – nowości w ofercie Impall

Mimo, że jako firma specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych maszyn i urządzeń szwalniczych, które wykorzystywane są w dużych zakładach, ale w naszej ofercie posiadamy także domowe maszyny do szycia. Produkty te spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, więc postanowiliśmy nieco poszerzyć asortyment. Zapraszamy na krótki przegląd nowości w naszym sklepie!

JUKI HZL-HD40

JUKI HZL-HD40 to podstawowa komputerowa maszyna do szycia, która charakteryzuje się nowoczesnym designem, posiada metalowe podzespoły i stabilną, trwałą konstrukcję. Dzięki intuicyjnemu panelowi, w który została wyposażona, z łatwością można wybrać jeden z 40 dostępnych wzorów ściegów. Możliwość regulacji docisku stopki sprawia, że maszyna doskonale nadaje się do szycia wymagających materiałów, zarówno grubych, jak i bardzo cienkich. Bardzo przydatna jest również funkcja automatycznego obszywania dziurki (5 rodzajów dziurek do wyboru). Dodatkowym atutem jest zastosowanie dwóch typów ściegu wstecznego oraz automatycznego nawlekacza igły.

JUKI HZL-HD80

Podobnie jak poprzednie modele, maszyna do szycia JUKI HZL-HD80 posiada elektroniczny panel z czytelnym wyświetlaczem, wyposażona została w metalowe podzespoły, przycisk start/stop, funkcję regulacji docisku stopki oraz automatycznego obszywania dziurki (5 rodzajów dziurek do wyboru). Maszyna JUKI HZL-HD80 posiada 80 wzorów ściegów, z czego 6 programuje się bezpośrednio poprzez wciśnięcie jednego przycisku. Dzięki zastosowaniu dwóch typów ściegu wstecznego: rygla klasycznego i punktowego, ściegi dekoracyjne są jeszcze bardziej estetyczne. Do dodatkowych atutów urządzenia można zaliczyć wyjątkowo cichą pracę oraz automatyczny nawlekacz igły, który bardzo usprawnia szycie.

JUKI HZL-HD197

Maszyna JUKI HZL-HD197 to kolejna propozycja z podstawowej serii maszyn komputerowych. Kobiecy interfejs. solidna konstrukcja, metalowe podzespoły, czytelny wyświetlacz LCD, przycisk start/stop – wszystko to sprawia, że model jest bardzo trwały i zarazem wygodny w obsłudze. Maszyna posiada aż 197 wzorów ściegów, 10 spośród nich można włączyć używając do tego celu jednego przycisku. Przy pomocy maszyny do szycia JUKI HZL-HD197 można wyszywać litery i wzory jedno ornamentowe. Co więcej, model wyposażony został w funkcję zapamiętywania dowolnej kombinacji liter i wzorów oraz szycia lustrzanym odbiciem ściegu. Dodatkowymi atuty to regulacja docisku stopki, funkcja automatycznego obszywania dziurki (7 rodzajów dziurek do wyboru), dwa typy ściegu wstecznego, automatyczny nawlekacz igły.

Wszystkie zaprezentowane modele domowych maszyn JUKI posiadają także funkcję płynnej regulacji długości i szerokości ściegu, możliwość szycia podwójną igłą oraz wyłączane ząbki transportowe, co przydaje się bardzo podczas przyszywania guzików, aplikacji lub pikowania. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi produktami z kategorii DOMOWE MASZYNY DO SZYCIA.