Aktualności

IMPALL wyróżniony przez JUKI

IMPALL Rozwandowicz Bocheński Sp. K., znany dystrybutor maszyn szwalniczych, został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem przez firmę JUKI, światowego lidera w produkcji sprzętu szwalniczego. W uznaniu za wybitne osiągnięcia, firma IMPALL Rozwandowicz Bocheński Sp. K. otrzymała tytuł najlepszego dystrybutora maszyn JUKI w Europie oraz została sklasyfikowana jako ósmy najlepszy diler na świecie.

To wyróżnienie stanowi potwierdzenie zaangażowania i profesjonalizmu zespołu IMPALL Rozwandowicz Bocheński Sp. K. oraz ich nieustannego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta. Firma, dzięki swojemu doświadczeniu i ekspertyzie, z powodzeniem realizuje misję dostarczania zaawansowanych technologicznie rozwiązań w dziedzinie szwalnictwa, pomagając tym samym przemysłowi odzieżowemu w osiąganiu wyższej efektywności i jakości produkcji.

Takie uznanie ze strony JUKI, międzynarodowego giganta w branży maszyn szwalniczych, jest nie tylko dowodem uznania dla wysiłków firmy IMPALL Rozwandowicz Bocheński Sp. K., ale także stanowi potwierdzenie ich kluczowej roli na rynku dystrybutorów sprzętu szwalniczego.

Wyróżnienie to jest również zachętą do dalszego rozwoju i innowacji, a firma IMPALL Rozwandowicz Bocheński Sp. K. z pewnością będzie kontynuować swoją pracę na rzecz dostarczania produktów najwyższej jakości swoim klientom w Polsce oraz w Europie.