Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Comel – włoska firma z tradycją. Czym się wyróżnia na rynku krawieckim?

Comel to włoski producent maszyn i urządzeń niezbędnych w pracy z tkaninami. Firma ta zasłynęła szeroką gamą produktów przemysłowych w zakresie procesu prasowania. Comel została założona w 1992 roku przez włoskiego inżyniera, może więc pochwalić się aż 25-letnią tradycją i doświadczeniem. Sprzęt i części zamienne marki Comel to wydajność, skuteczność i profesjonalizm w prasowaniu. Są one cenione w krawieckiej i szwalniczej branży.

Comel jako dostawca sprzętu niezbędnego w procesach wykończeniowych konfekcji odzieżowej i nie tylko

Sprzęt Comel to procesy, które stanowią zwieńczenie efektów krawieckich. Ostateczne uformowanie odzieży, wygładzenie tkanin, wyprasowanie, odświeżenie to niezwykle istotne procesy. Comel to nie tylko pełen asortyment urządzeń do prasowania oraz akcesoriów i części zamiennych to także kompleksowe doradztwo fachowe i serwis.

Jakie główne urządzenia oferuje włoska marka Comel?

W ofercie Comel znajdują się m.in: przemysłowe wytwornice pary, stoły prasowalnicze, manekiny, żelazka, prasulce itp. Jest to sprzęt dostarczany do dużych i małych zakładów krawieckich oraz szwalniczych, do hoteli i restauracji oraz pralni.

Jakie części zamienne marki Comel warte są polecenia?

Comel to m.in.: wtyczki i przewody do żelazek, mikrowłączniki, uszczelki, elektrozawory, grzałki, czujniki ciśnienia, separatory pary itp. Jest to szeroka gama elementów, które przedłużą żywotność parku maszyn prasowalniczych.

Zobacz również: