Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

NOŻYCZKI UNIWERSALNE

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

NOŻYCZKI UNIWERSALNE DLA LEWORĘCZNYCH

NOŻYCZKI UNIWERSALNE

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

NOŻYCZKI UNIWERSALNE

NOŻYCZKI KRAWIECKIE

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

NOŻYCZKI PROFESJONALNE KRAWIECKIE

NOŻYCE KRAWIECKIE

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

NOŻYCE KRAWIECKIE

NOŻYCZKI ZIG-ZAG

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

NOŻYCZKI ZIG-ZAG (ZĄBKOWANE)

NOŻYCZKI DO NITEK

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

NOŻYCZKI DO NITEK

OSTRZAŁKA DO NOŻYCZEK

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

OSTRZAŁKA DO NOŻYCZEK

Fiskars – jedna z najstarszych i najbardziej zaawansowanych firm

Fiskars to firma pochodząca z Finlandii. W krajach skandynawskich jest najstarszą firmą, która dodatkowo prosperuje efektywnie do teraz i wciąż się rozwija oraz ubogaca swoją już wszechstronną ofertę. W obecnym 2022 roku Fiskars obchodzić będzie 373 rocznicę swojego istnienia. Historia Fiskars sięga XVII wieku, czasu kiedy to w Finlandii powstawiają liczne huty stali.

Wszystko rozpoczęło się w 1649 roku od budowy pieca i małej kuźni przez Peter Thorwöste w fińskim mieście o nazwie Fiskars. To właśnie od nazwy wioski wzięła się nazwa marki Fiskars. W następnym etapach Fiskars rozwijał się pod zarządem kolejnych właścicieli. Rósł w siłę zwłaszcza w zakresie produkcji sztućców dla każdego domu. Narzędzia kuchenne i rolnicze Fiskars zyskały renomę. Firma stawiała na jakość w zakresie obróbki stali.Po II wojnie światowej Fiskars przeszło restrukturyzację i rozpoczęło produkcję masową. W 1967 roku powstały pierwsze – dziś tak bardzo rozpoznawalne – nożyczki Fiskars. Już w 1977 na bazie sukcesu z nożyczkami, Fiskars rozpoczyna swoją ekspansję na rynek Stanów Zjednoczonych, a tym samym na cały świat.Obecnie Fiskars to potężna firma, o mocno ugruntowanej pozycji na rynku światowym.

Fiskars i zrównoważony rozwój, czyli zasady, które stanowią klucz misji oraz strategii firmy

Firma Fiskars stawia na zrównoważony rozwój, co oznacza, że każdy z produktów Fiskars projektowany jest i tworzony z myślą o konsumentach, użytkownikach końcowych, ale także i o środowisku. Niestety jeszcze niewiele jest firm – takich jak Fiskars – świadomych swojej roli dla otoczenia. Fiskars to nieliczna z firm, która stawia na ekologiczną świadomość. Zrównoważony rozwój Fiskars przejawia się w kilku głównych zasadach:

– Fiskars to długowieczne produkty;

– pełen rycykling produktów i ich ponowne wykorzystanie;

– nowe podejście do opakowań;

– optymalizacja wykorzystania zasobów na pierwszym miejscu;

– wysoka jakość oraz estetyka tworzenia.

Fiskars i jego charakterystyczne oraz już legendarne, pomarańczowe nożyczki

Przedstawiając historię marki Fiskars nie można nie wspomnieć o kultowym już produkcie, czyli nożyczkach Fiskars. Są to nożyczki z plastikowymi rączkami o charakterystycznym, pomarańczowym kolorze. Jest to najbardziej rozpoznawalny produkt tej firmy. Kolor Fiskars Orange został zarejestrowany jako oficjalny znak towarowy w 2003 roku w Finlandii oraz w USA.

Co znajdziemy w ofercie producenta Fiskars?

Gama produktów firmy Fiskars jest bardzo szeroka i wciąż rozwijana. Są to m.in.: noże, nożyczki, garnki, patelnie, narzędzia do pielęgnacji gleby, narzędzia leśne, narzędzia dla dzieci, grabie, szpadle, itd. Wszystko dla domu, ogrodu oraz warsztatu.

Zobacz również: