Kategorie

Overlocki 4-nitkowe

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Overlock 4-nitkowy - uniwersalna i niezastąpiona maszyna w każdej pracowni szwalniczej

Overlock 4 nitkowy pozwala na jednoczesne zszycie warstw materiału i obrzucenie krawędzi, czyli zabezpieczenie przed pruciem się i strzępieniem. Ścieg 4 nitkowy to bardzo ważny ścieg w krawieckich pracach, zwłaszcza przy projektach ubraniowych. Uniwersalny overlock 4 nitkowy to inwestycja, w której warto wybrać jakościowo dobry sprzęt z praktycznymi funkcjonalnościami.

Obrzucanie i jednoczesne zszywanie materiałów - polecamy overlocki przemysłowe 4-nitkowe

Ścieg 4 nitkowy jest bardzo wytrzymały i solidny. Postawmy na overlocki przemysłowe 4 nitkowe, które oferują mocny, energooszczędny silnik Servo zapewniający znaczne oszczędności energii elektrycznej, cichość pracy i długą żywotność maszyny overlock 4 nitkowy. Warto postawić na podwójny transport materiału górny i dolny w systemie różnicowym. Daje to możliwość pełnego zapanowania nad obrabianym materiałem, nawet tym najbardziej wymagającym. Overlocki 4 nitkowe z różnicowym transportem to brak nieestetycznego efektu pomarszczenia się krawędzi materiału, bądź odwrotnie jego nadmiernego rozciągnięcia. Transport podwójny różnicowy w overlockach 4 nitkowych to nic innego jak możliwość odrębnego regulowania prędkości ząbków transportu - oddzielnie przednich i tylnych.

Ścieg rolujący (mereżka) i overlock w jednym - overlock 4 nitkowy jako doskonałe rozwiązanie

Rewelacyjnym i godnym uwagi jest overlock 4 nitkowy oferujący możliwość szybkiego przełączenia ściegów z overlock na tzw. mereżka (inaczej ścieg rolujący). Jest to bardzo wąski ścieg obrzucający w overlocku 4 nitkowym, który dekoracyjnie prezentuje się zwłaszcza na bardzo cienkich materiałach typu: tiul, organza,np.: na firanki. Za pomocą jednego ruchu możemy przechodzić pomiędzy tego typu ściegami.

Jakie parametry techniczne i funkcjonalności są ważne przy wyborze overlocka 4 nitkowego?

Każdorazowo należy doprecyzować swoje potrzeby i preferencje. Rodzaj krawiectwa, stosowane materiały, tryb prac, wielkość pracowni - to wszystko rzutuje na odpowiedni dobór maszyny. W naszym sklepie pomożemy Ci wybrać urządzenie, które usprawni twoje prace i poprawi jej komfort. Doradzimy i pomożemy przebrnąć przez gąszcz parametrów technicznych i specyfikacji maszyn do szycia, jak chociażby w zakresie overlocka 4 nitkowego. Zapraszamy do kontaktu z nami i do zapoznania się z szczegółami naszej bogatej oferty. Pamiętajmy, że istotne znaczenie przy wyborze mają posiadane funkcje maszyny i dodatkowe jej wyposażenie, np.: automatyczne pozycjonowanie igły, regulacja docisku stopki, nawlekacz chwytacza dolnego, oświetlenie LED pola pracy, regulacja szerokości i długości ściegu, automatyczne obcinanie nici, wyposażenie w komfortowy stół do prac itp. A funkcjonalności może być naprawdę jeszcze wiele więcej. Pamiętajmy również, iż inwestycja w overlock 4 nitkowy z mocnym silnikiem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi to inwestycja na długo, która zaowocuje chociażby tym, że overlocki 4 nitkowe używane wciąż będą w obiegu i jednocześnie prężnie działać. Zobacz także inne kategorie, np.:

- Wytwornica pary

- Stoły krojcze

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj