Kategorie

Stebnówki do materiałów średnich i ciężkich

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Stebnówki do materiałów średnich i ciężkich - efektywne krawiectwo ciężkie

Jeśli mierzysz się z trudnymi do opanowania z punktu widzenia szwalniczego materiałami, to z udziałem specjalistycznej stebnówki do materiałów średnich i ciężkich praca będzie nie tylko znacznie łatwiejsza, ale także zdecydowanie bardziej komfortowa. W przypadku niełatwych tekstyli, potrzeba dodatkowej opcji transportu materiału. Już nie tylko dolna zębatka podaje nam materiał w mechanizmie stebnówki do materiałów średnich i ciężkich, ale dodatkowo występuje górne prowadzenie materiału tzw. stopkowe, a w stebnówkach o poziom wyżej, nawet potrójne prowadzenie - wspomniane dwa plus dodatkowe prowadzenie materiału przez samą wbitą w materiał igłę.

Z trudnymi w obróbce materiałami średnimi i ciężkimi z łatwością poradzą sobie stebnówki Juki, Siruba, a także Jack czy Brother

Pomoc będzie bardzo konkretna i zdecydowanie przyspieszy pracę. Do wyboru jest naprawdę wiele modeli stebnówek do materiałów średnich i ciężkich. Może to być m.in. stebnówka Juki , mechaniczna Siruba czy też automatyczna stebnówka np.: Brother. Zobacz przykładowe stebnówki dedykowane średnim i ciężkim materiałom:

SIRUBA DL7200

JACK F4

JUKI DDL-9000BSS

BROTHER 7300

Wszystkie z wymienionych marek to tak najlepsze dostępne na rynku modele, energooszczędne, ciche, w większości z bardzo wygodnym komputerowym panelem operacyjnym umieszczonym w głowicy maszyny.

Wybierając stebnówki do materiałów średnich i ciężkich postaw na jakość i solidność wykonania

Dobra jakość i wytrzymałość, a w ślad za tym długofalowość inwestycji w stebnówki przeznaczone do średnich i ciężkich materiałów bardzo ściśle zależy od producenta. Stąd polecamy zainwestować w marki, które od lat tworzą krawieckie maszyny i akcesoria. Oferują techniczną doskonałość dopracowanie z drobiazgową precyzję oraz posiadające innowacyjne rozwiązania. Warto zwrócić uwagę na różne opcje, zawarte w takich maszynach do szycia, np.: automatyczne pozycjonowanie igły do maszyny, ryglowanie, obcinanie nici, podnoszenie igły itp. Dodatkowo nierzadko mamy do czynienia — w stebnówkach owych producentów — z bardzo cichą pracą silnika i jego energooszczędnością. Nie tylko stebnówki znajdziemy w ofercie, również inne maszyny szwalnicze, jak np.: hafciarki, guzikarki czy szalenie potrzebne owerloki. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą propozycją.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj