JUKI MO-6804S

OWERLOK 3-NITKOWY

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JUKI MO-6804S to trzynitkowy owerlok wyposażony w jedną igłę. Ta maszyna szwalnicza została wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę Juki, która od lat dostarcza rozwiązań w zakresie przemysłu tekstylnego. Urządzenie najlepiej sprawdzi się przy szyciu materiałów lekkich i średnich. Szybkość, z jaką działa owerlok Juki MO 6804S to aż 7000 ściegów na minutę. Szerokość obrzucania wynosi 4 milimetry. Wysokość wzniosu igielnicy to 24,5 milimetra. Za to stopkę do maszyny można podnieść na 7 milimetrów. Podobnie, jak inne przemysłowe maszyny do szycia, ten trzynitkowy owerlok posiada regulowany transport dolny ząbkowy. System igieł do maszyny, z którego korzysta urządzenie to standardowe igły do owerloka B27.

Konstrukcja urządzenia gwarantuje, że w czasie korzystania z niego, materiał nie zostanie zaplamiony olejem - wszystko dzięki systemowi smarowania. Kolejną, niewątpliwie istotną kwestią, jest silnik do maszyny do szycia, który w przypadku owerloka Juki MO 6804S jest zamontowany w głowicy. To silnik typu servo - dzięki niemu urządzenie pobiera znacznie mniej prądu niż gdyby korzystało z tradycyjnego, sprzęgłowego napędu. Mniejszy pobór energii elektrycznej to nie jedyna zaleta silników servo. Pomiędzy szyciem urządzenie jest ciche, bo silnik działa tylko wówczas, kiedy naciskamy na pedał. Dodatkowo, nawet w czasie pracy silnik servo jest cichszy. Ułatwia on też kontrolowanie szybkości szycia. Ponadto, jest rozwiązaniem mniej awaryjnym.


Owerlok Juki MO 6804S w naszej ofercie to maszyna kompletna - wraz ze stołem do maszyny. Niemniej niewątpliwie przydałoby się jeszcze krzesło szwalnicze, a także odpowiednie lampki do maszyn szwalniczych. Twojej uwadze polecamy również inne maszyny do szycia przemysłowego - wśród nich znajdziesz stębnówki, ryglówki, a także dziurkarki i guzikarki. Jeśli poszukujesz owerloków marki Juki, to sprawdź także inne modele np.: Juki MO-6804S, Juki MO-6816S, Juki MO-6814S.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj