Kategorie

Części ROTONDI

Części ROTONDI

Części zamienne Rotondi, czyli specjalistyczne części w zakresie procesów prasowania 

Części oferowane przez producenta Rotondi cechuje bardzo wysoka jakość, którą popiera ponadto długoletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji sprzętu i części niezbędnych w procesach prania, prasowania, wykańczania, krojenia, klejenia odzieży. Procesy te są niezbędne, aby efekt krawieckiej i szwalniczej pracy został odpowiednio wyeksponowany. Przed wypuszczeniem do obiegu konfekcji damskiej czy męskiej, urządzenia marki Rotondi oraz części zamienne Rotondi okazują się być niezbędne. Bogata gama części zamiennych Rotondi - dedykowanych do urządzeń prasowalniczych, cechuje przede wszystkim wysoka jakość i długa żywotność. Oryginalne części zapewniają także kompatybilność z wskazanymi modelami urządzeń, oraz wpływają na jakość wykonywanych czynności, umożliwiając m.in. profesjonalne, skuteczne oraz precyzyjne prasowanie męskich i damskich marynarek, spodni, jeansów i koszul itp. 

Części zamienne Rotondi to produkty firmy z siedzibą na przedmieściach Mediolanu, czyli w stolicy mody, odzieży, projektowania, różnorodnych tkanin i materiałów. Urządzenia i części Rotondi oferowane są aż w 156 krajach, dzięki ogólnoświatowej sieci dystrybucji.

Jakie części dostarcza mediolański producent Rotondi? 

Rotondi oferuje wiele urządzeń i części zamiennych dedykowanych do nich. Główne obszary, w zakresie których firma się realizuje to m.in.: stoły prasowalnicze, urządzenia do końcowego formowania odzieży (wykańczarki form), elektryczne wytwornice pary, prasy, stoły do znakowania, deski do krojenia, żelazka i inne akcesoria.

Korzyści płynące ze stosowania profesjonalnych akcesoriów i części zamiennych Rotondi, to m.in.: 

- ochrona materiału w procesach prasowania; 

- generowanie suchej pary nawet w niskich temperaturach prasowania; 

- równomierne rozproszenie pary; 

- ochrona sprzętu prasującego przed zabrudzeniami;

- skuteczny i szybki proces prasowania i inne.

Zobacz również:

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj