Kategorie

STOŁY Z WYTWORNICĄ PARY

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary – niezbędnik w każdym profesjonalnym zakładzie szwalniczym oraz pracowni krawieckiej

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary to kompleksowy zestaw, który znacząco usprawni pracę krawieckie, w szeroko rozumianym przemyśle odzieżowym. Stół prasowalniczy z wytwornicą pary to komfortowe i skuteczne prasowanie na każdym etapie procesu wytwarzania odzieży. Gładka tkanina jest bowiem gwarancją precyzji i estetyki działalności krawieckiej i szwalniczej. Prasowalnica ułatwia również skuteczne prasowanie trudno dostępnych miejsc (dzięki zintegrowanemu prasulcowi) tj. np.: rękawy, karczek, ramiona, barki, stójka itp. Co oferuje nam stół prasowalniczy z wytwornicą pary?

Główne cechy dobrego jakościowo stołu prasowalniczego z wytwornicą pary

Stół prasowalniczy to duże pole robocze do wygodnego prowadzenia żelazka, nawet przy dużych połaciach tkaniny. To także pełna regulacja wysokości, nierzadko odpowiednie oświetlenie pola roboczego. Stół prasowalniczy z wytwornicą party to przede wszystkim generator przedmiotowej pary, czyli wytwornica pary o pojemności kotła np.: 3,2 litra czy jeszcze większym 5 - litrowym. Jest to każdorazowo kocioł inoxz odpowiednim zaworem bezpieczeństwa.Wraz z stołem prasowalniczym z wytwornicą pary otrzymujemy także powierzchnię roboczą dodatkowo podgrzewaną, nierzadko przemysłowe żelazko z teflonową stopą oraz bardzo użyteczny prasulec rękawowy – często również podgrzewany.

Jakie dodatkowe cechy posiada stół prasowalniczy z wytwornicą pary?

Nowoczesny i wielozadaniowy stół prasowalniczy z wytwornicą pary to także m.in.:

- regulacja temperatury za pomocą termostatu;

- odsysacz;

- nadmuch;

- kontrolka poziomu wody.

Ważne parametry techniczne dotyczące stołu prasowalniczego z wytwornicą pary to m.in.: pojemność kotła z wodą, moc grzałki, ciśnienie robocze, silnik, rozmiary stołu, waga stołu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj