Kategorie

MANEKINY PAROWE

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Najwyższa jakość prasowania końcowego dzięki manekinom parowym

Manekin parowy doskonale sprawdzi się dla marynarek, kurtek, koszul jeansowych, płaszczy i koszulek. Wyposażony w pneumatycznie sterowane klamry dociskowe, oraz umożliwiający pneumatyczne napinanie rękawów i regulację wysokości - manekin parowy wydobywa najwyższą jakość produktu. Automatyczny cykl pracy manekinów parowych zapewnia najwyższą jakość operacji końcowych. Manekiny parowe to wybór nie tylko dla zakładów, które zajmują się tworzeniem odzieży i nadawaniem jej ostatecznego kształtu. To też niezbędny element każdej pralni, czy to wodnej, czy chemicznej. Dzięki niemu, ubrania będą nie tylko czyste, ale także będą się nienagannie prezentować. 

Manekin parowy w Impall - dostosowany do różnych stylów odzieży

Elastyczne elementy manekinów parowych pozwalają na zastosowanie różnych stylów odzieży w różnych rozmiarach. Co więcej, wymienność form odzieżowych nadaje urządzeniu uniwersalnego charakteru. W naszej ofercie znajduje się także topper parowy, wykorzystywany do końcowego formowania spodni bez kantu, wykonanych z różnych materiałów. Proponujemy m.in. urządzenia Rotondi - jednego z najbardziej znanych producentów sprzętu prasowalniczego. Manekiny parowe tej firmy są gwarancją niezawodności, nawet przy częstej eksploatacji

Nie tylko manekin parowy - skompletuj z nami wszystkie niezbędne urządzenia

Manekin parowy niezwykle się przydaje do formowania marynarek, koszul, płaszczy, czy spodni, ale warto przy tym pamiętać, że w procesie prasowania, czy też wygładzania odzieży, warto sięgać po jeszcze inny, równie specjalistyczny sprzęt. Przy wyrobach o nietrudnych do ułożenia kształtach, warto sięgać po standardowe stoły prasowalnicze - razem z profesjonalnymi żelazkami z wytwornicą pary sprawią, że prasowanie zajmie chwilę i będzie przy tym wyjątkowo przyjemną czynnością. Szybkość samego procesu bez wątpienia zwiększą prasy pneumatyczne do prasowania. Do wykonania ostatecznych poprawek przydadzą się urządzenia do prasowania w pionie. Manekin parowy będzie doskonałym uzupełnieniem tak skompletowanego sprzętu do prasowania. Jeśli zajmuje się przygotowywaniem odzieży od postaw, to przecież nie tylko prasowanie, ale również szycie dobrze jest przyspieszyć i sprawić, żeby było wygodniejsze. W tym pomocne bez wątpienia będą dostępne u nas maszyny szwalnicze. Twojej uwadze polecamy stębnówki (także dwuigłówki), owerloki, ryglówki, podszywarki i wiele innych urządzeń usprawniających procesy w szwalni, czy zakładzie krawieckim. Posiadamy też wszelkie niezbędne akcesoria do szycia, m.in. lampy do maszyn szwalniczych, a także nożyce krawieckie.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj