JACK JK-5559G

AUTOMATYCZNA STEBNÓWKA 1-IGŁOWA Z ODKRAWACZEM

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JACK JK-5559G to stębnówka jednoigłowa, która dodatkowo posiada odkrawacz o odległości 3,2 milimetra (1/8 cala). Podobnie jak inne maszyny szwalnicze w tej klasie, JACK JK-5559G posiada szereg automatycznych funkcji. Dodatkowo, w głowicy tej maszyny wbudowany jest silnik (tzw. napęd Direct Drive). Za sprawą takiej budowy urządzenia, jego praca jest nie tylko niezawodna, ale również cicha, co przekłada się w dużej mierze na komfort osoby, która je obsługuje. Dodatkowo takie rozwiązanie przyczynia się do mniejszego zużycia energii elektrycznej. Transport w tym modelu to transport dolny ząbkowy.

Model JACK JK-5559G ma panel operacyjny, za pomocą którego można dostosować parametry szycia. Panel dostarcza informacji głosowych w języku angielskim. Przy igielnicy znajdują się diody LED, które dobrze oświetlają pole pracy i znakomicie uzupełniają się z lampkami do maszyn szwalniczych. Natężenie wbudowanego oświetlenia posiada 3-stopniową regulację. W stębnówce znajduje się także port UBS, za pomocą którego można podłączyć do niej zewnętrzne urządzenia, a także zgrać dane z maszyny. Stębnówka JACK JK-5559G posiada centralne smarowanie z tradycyjną miską olejową.

Wśród funkcji automatycznych stębnówki JACK JK-5559G znajdują się:

- Obcinanie nici

- Regulowane podnoszenie stopki

- Początkowy i końcowy rygiel

- Pozycjonowanie igły

Model ten, z uwagi na odkrawacz, jest idealny do szycia wszędzie tam, gdzie niezbędna jest stała odległość szwu od krawędzi materiału, a także wyrównanie tej ostatniej za pomocą noża bocznego - działa on podobnie, jak w owerlokach. Takie maszyny mają swoje zastosowanie szczególnie przy takich elementach odzieży, jak mankiety, patki kieszeni, czy też kołnierzyki.

Parametry techniczne:

- Regulowana prędkość szycia: do 4000 ściegów/min

- Regulowana długość ściegu: do 5 mm

- Regulowana wysokość podnoszenia stopki: 5-13 mm

- System igieł szwalniczych: DBx1

- Dwa dodatkowe przyciski funkcyjne umieszczone obok igielnicy

- Port USB do zgrywania danych z maszyny oraz podłączenia urządzeń zewnętrznych

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj