https://www.youtube-nocookie.com/embed/W-wX3S_xutQ //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

BROTHER T-8752D-403(405)

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z AUTOMATYKĄ WYŁĄCZANYMI IGŁAMI I DUŻYMI CHWYTACZAMI

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

BROTHER T-8752C to dwuigłowa stębnówka z ząbkowo-igłowym transportem. Ta maszyna szwalnicza posiada wyłączane igły, co oznacza, że wykorzystując ją można szyć zarówno prosto, jak również wykonywać zakręty, a tym samym przygotowywać takie elementy, jak na przykład kieszenie. Szybkość szycia tej dwuigłówki to 3000 ściegów na minutę, więc jest to bardzo wydajna maszyna szwalnicza. Model T-8752C marki Brother jest dostępny w dwóch podklasach. Pierwsza to 403 - pozwala szyć materiały średnie i lekkie, a druga to 405 - nadaje się do materiałów ciężkich.

Na zwiększoną wydajność pracy z tą maszyną wpływają bez wątpienia powiększone chwytacze. Ich obecność pozwala na rzadsze wymienianie nici, co nie pozostaje bez wpływu na komfort szycia. Standardowy rozstaw igieł w dwuigłówce Brother wynosi 6,4 mm, a długość ściegu - 5 mm. Natomiast stopkę można podnieść na wysokość 13 mm.

Brother T-8752C posiada napęd bezpośredni (Direct Drive), czyli silnik do maszyny do szycia typy servo wbudowany w głowicę urządzenia. Takie umiejscowienie silnika, a także jego rodzaj niosą za sobą szereg korzyści. Po pierwsze, silniki servo są energooszczędne - ich praca zaczyna się i kończy wraz z szyciem - silnik nie pozostaje uruchomiony, kiedy nikt nie pracuje na maszynie. Dodatkowo jest to rozwiązanie ciche, a także o niewielkim tarciu. Silniki servo mają również długi cykl życia, przez co maszyna jest dużo bardziej bezawaryjna. Wyeliminowanie z budowy urządzenia paska klinowego sprawiło, że wibracje zostały zredukowane, co dodatkowo poprawia wygodę w czasie użytkowania urządzenia.

Dwuigłówka posiada także funkcje automatyczne - składają się na nie pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki do maszyny, mikrowłącznik ściegu wstecznego, ustawianie rygla na początku i na końcu ściegu, a także wiper, czyli odrzutnik nici. Ponadto, na głowicy maszyny zamontowany jest łatwy w obsłudze panel sterujący, który daje dostęp do zarządzania parametrami pracy urządzenia. Za jego pomocą można ustalać wielkość rygli, a także ilość ściegów (osobno dla rygla początkowego i końcowego). Panel umożliwia też wybór pomiędzy pojedynczym, a podwójnym ryglem i pozwala na programowanie długości przeszycia. Posiada on też funkcję zliczania liczby ściegów pomiędzy ryglami, która może być bardzo pomocna w planowaniu pracy.

Brother T-8752C ma nowoczesny system smarowania, który jest pozbawiony typowej miski olejowej. Za to sam olej znajduje się w obiegu zamkniętym, a jego niewielkie ilości są doprowadzane do chwytacza, a także igielnicy. Ta część oleju, która opuszcza obszar chwytacza, trafia do niewielkiej miski skąd jest powtórnie doprowadzana do zamkniętego obiegu, a po drodze filtrowana. Taki system smarowania pozwala uniknąć zabrudzeń materiału podczas szycia, a dodatkowo pozwala zachować wysoką prędkość pracy. Dostępna jest również wersja maszyny pozbawiona mechanizmu smarowania igielnicy.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj