JUKI LH-3568ASF

DWUIGŁÓWKA – STEBNÓWKA Z PÓŁ SUCHĄ GŁOWICĄ

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JUKI LH-3568ASF to stębnówka dwuigłowa z wyłączanymi igłami. Oznacza to, że za jej pomocą możliwe jest nie tylko szycie prosto, ale również po kwadracie. To zdecydowanie poszerza wachlarz prac możliwych do wykonania z pomocą tej maszyny szwalniczej. W stębnówce JUKI wykorzystano podwójny transport: dolny ząbkowy i górny igłowy. Prędkość szycia, którą osiąga ta maszyna to 3000 ściegów na minutę, co sprawia, że jest ona urządzeniem bardzo wydajnym. Długość ściegu wynosi 5 mm. Rozstaw igieł jest standardowy dla maszyn dwuigłowych i wynosi 6,4 mm (F). Urządzenie posiada symetryczne chwytacze o standardowej wielkości. System igieł szwalniczych wykorzystany w tej maszynie to DPx5. Stopkę do maszyny można wznieść na wysokość 13 mm.

W maszynie JUKI LH-3568ASF zastosowano rozwiązanie charakterystyczne dla urządzeń firmy JUKI, czyli zamknięty układ smarowania. W maszynie olej pozostaje w zamkniętym obiegu (urządzenie nie posiada typowej miski olejowej). Dodatkowo, jest on doprowadzany jedynie do mechanizmu chwytacza oraz korbowodów. .

Konstrukcja tej maszyny, w porównaniu do poprzednich wersji dwuigłówek JUKI, została zupełnie przemodelowana. Choć wymiary JUKI LH-3568ASF są identyczne ze wcześniejszymi wersjami, to pole pracy zostało powiększone, dzięki czemu wzrósł również komfort użytkowania urządzenia.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj