Kategorie

Stebnówki do materiałów lekkich i średnich

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Stebnówki do materiałów lekkich i średnich - najbardziej uniwersalne z maszyn

Jeśli szukasz stebnówki jak najbardziej uniwersalnej do szycia czy lamowania materiałów typowego gatunku lekkiego i średniego - czyli ani zbyt cienkich ani też wyjątkowo grubych w swej strukturze tekstylii, to postaw na stebnówkę 1-igłową z transportem dolnym ząbkowym. Ten typ transportu przy materiałach standardowych w swej grubości jest w 100% wystarczający w zakresie tzw. podawania tkaniny i efektywności szycia.

Parametry bardzo dobrej stebnówki do materiałów lekkich i średnich

Warto zwrócić uwagę na istotne funkcjonalności maszyny typu stebnówka do materiałów lekkich i średnich jak np.: automatyczne pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie, automatyczne obcinanie nici, automatyczne podnoszenie igły, możliwość wyłączenia transportu materiału, wydajne oświetlenie LED, czy cichość i wydajność pracy silnika, rzutująca na jakość pracy szwalniczej czy wibracje podczas szycia.

Sprawdź także:

Stebnówki do materiałów średnich i ciężkich

Stebnówki z podwójnym transportem (ząbkowo-igłowym)

Na jakich producentów warto postawić wybierając stebnówkę do lekkich i średnich materiałów?

Poza wskazanymi powyżej praktycznymi parametrami technicznymi warto też zwrócić uwagę na jakość i drobiazgowość wykonania oraz doświadczenie producenta. W tym przypadku opłaca się postawić na produkty znanych i cenionych producentów, wybierając m.in.: stebnówki Juki, Siruba, Jack czy Brother. Polecamy zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą, gdzie każdy - zgodnie ze swoimi preferencjami szycia na pewno znajdzie coś dla siebie. W naszej gamie mamy do zaoferowania markowe produkty m.in. wspomnianych marek. Poza stebnówkami dostępne są m.in.: hafciarki, guzikarki, owerlocki, ale także akcesoria, przykładowo: igły, oraz części do maszyn.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj