Kategorie

KRAFFT

KRAFFT

Przemysłowe maszyny do szycia – marka Krafft i jej bogata oferta

Maszyny przemysłowe Krafft to bogata oferta maszyn profesjonalnych, do zastosowania w pracowniach krawieckich i szwalniach. Są to bardzo solidne maszyny, przygotowane na potrzeby intensywnych procesów produkcyjnych, o dużej żywotności. Przeznaczone zarówno do lekkiego, średniego jak i ciężkiego krawiectwa. Profesjonalny proces szwalniczy to nie tylko etap projektu, wykroju i właściwego szycia, ale wiele czynności pośrednich, uzupełniających obróbki tkanin. W pracowniach maszyny są podzielone wg. wykonywania konkretnych zadań, które realizują odrębnie poszczególne funkcyjne maszyny i urządzenia szwalnicze. Marka Krafft jest ich znaczącym na rynku producentem i dostawcą.

Oferta Krafft to maszyny na etapach: szycie, cięcie, klejenie, haftowanie i wiele innych czynności krawieckich.

Maszyny specjalistyczne Krafft – jakie znajdziemy w ofercie sprzedażowej?

Maszyny Krafft to przede wszystkim duży wybór maszyn podstawowego znaczenia, czyli stebnówek. Stebnówki to maszyny bazowe w każdej firmie krawieckiej, szwalni (Krafft oferuje stebnówki z rożnym rodzajem transportu materiału, z rożną ilością igieł, a także specjalistyczne np.: stebnówka słupowa z podwyższoną stopką).

Maszyny Krafft to także specjalistyczne maszyny typu: podszywarki, hafciarki, guzikarki, lamówki, maszyny do obszywania skór i dywanów, maszyny do uszczelniania szwów, pikowarki do poduszek.

Urządzenia Krafft to nie tylko maszyny do szycia, ale także potrzebne urządzenia i automaty krawieckie jak np.: noże tarczowe do precyzyjnego i sprawnego cięcia różnych materiałów, wykrywacze igieł - te podręczne i taśmowe – wykrywające magnetycznie elementy metalowe w gotowych opakowaniach czy kartonach, a także urządzenia do ciecia etykiet, taśm czy rzepów ( profesjonalne urządzenie na fotokomórkę, odmierza zadane odcinki, zgarniające odcięte fragmenty, zapobiegające elektrostatyczności materiałów np.: tasiemek satynowych, z intuicyjnym panel sterującym).

Zobacz także:

- Igły do maszyn

- Overlocki

- Części do maszyn do szycia

Pokazano 1-12 z 88 pozycji

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj