Kategorie

Stebnówki z potrójnym transportem (ząbkowy, stopkowy, igłowy)

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Stebnówki z potrójnym transportem (ząbkowy, stopkowy, igłowy) - maszyna, której niestraszne ciężkie i trudne materiały

Potrójny transport dotyczy sposobu przemieszczania się obrabianego materiału. Jak sama nazwa wskazuje stebnówki z potrójnym transportem to kompleksowe prowadzenie tekstylii zarówno z dołu, z góry jak i przez samą igłę. Każda biegła krawcowa wie, że tylko z potrójnym transportem można poradzić sobie z najbardziej wymagającym materiałem. Stębnówki z potrójnym transportem to bowiem zarówno ruch dolnych ząbków, górne prowadzenie materiału przez stopkę i pomoc w tej kwestii samej wbitej igły, która przesuwa się wraz z materiałem. Takie precyzyjne działanie przy jednoczesnych innych praktycznych parametrach technicznych oferują m.in. producent maszyn do szycia Jack.

Kiedy obowiązkowo należy posiadać stebnówkę z potrójnym transportem

Nie zawsze materiał prowadzi się sam. Nierzadko dochodzi do nieładnego marszczenia się ściegu na prowadzonym materiale. Stebnówki z potrójnym transportem to odpowiedź na stawianie czoła owym wyzwaniom. Maszyny do szycia typu stebnówka z potrójnym transportem są idealne dla materiałów o małym poślizgu, grubych i masywnych jak np.: skóra, jeans czy materiały tapicerskie. Pozwalają również na łatwiejsze zszycie kilku warstw materiałów, co przydatne jest zwłaszcza przy szyciu toreb, przyszywaniu kieszeni, naszywaniu aplikacji czy innych sztywnych i trudnych w obrobieniu naszywek.

Zobacz również:

Stebnówki do materiałów średnich i ciężkich

Co jeszcze warto rozważyć wybierając stebnówki z potrójnym transportem

Nie tylko stebnówki Jack to nasza ofertowa rekomendacja. Polecamy zapoznać się z szeroką propozycją akcesoriów i podzespołów do maszyn do szycia różnego typu. Przykładowo igły do maszyn znanych producentów, jak np. Groz-Beckert, rekomendowane do konkretnych maszyn szwalniczych i gatunków materiału. Także konkretne części do maszyn np.: silnik do maszyny do szycia. Warto też pomyśleć o innych wyspecjalizowanych maszynach typu: guzikarka, hafciarka czy owerlok. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pozostałą ofertą stebnówek, które wedle interesujących parametrów można łatwo wyszukać w naszej ofercie. Wszystko zależy od tego czy interesuje nas krawiectwo lekkie czy może ciężkie, czy stawiamy na klasykę w szyciu czy maksymalną automatyzację procesów itp. warto zobaczyć np.:

Stebnówki z automatycznym pozycjonowaniem igły

Stebnówki z automatycznym obcinaniem nici

Stebnówki z automatycznym ryglowaniem

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj