ROTONDI IGOS 25

WYTWORNICA PARY

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Rotondi Igos 25 to profesjonalna wytwornica pary. Jej pojemność to aż 24,5 litra, w związku z czym mogą z niej korzystać nawet duże zakłady przemysłowe. Ciśnienie robocze urządzenia to 4,5 atm. Rotondi Igos 25 ma jeden element grzejny (do wyboru): 9; 12; 15 lub 18 kW. Urządzenie zostało wyposażone w automatyczną pompę podającą wodę. Zasilanie niezbędne dla Rotondi Igos 25 to 400V/50Hz. Zbiornik kondensatu RVC6 ze stali nierdzewnej posiada zawór termostatyczny.

 

Igos 25 to urządzenie wyprodukowane przez włoską markę Rotondi. Jej żelazka przemysłowe, domowe, a także wytwornice pary inne urządzenia przeznaczone do prasowania są znane na całym świecie. Sprzęty sygnowane charakterystyczną koniczyną można spotkać w ponad 150 krajach na świecie. Rotondi ma bardzo duże doświadczenie w produkowaniu wytwornic pary. Właśnie dlatego, polecamy zarówno Igos 25, jak i inne wytwornice tej firmy. Wiemy, że dzięki nim prasowanie stanie się niezwykle przyjemne, a przy okazji wyjątkowo dokładne. Poza tym, moc Igos 25 umożliwi bez większych przeszkód prasowanie kilka warstw materiałów jednocześnie, więc skróci się przy okazji czas niezbędny do doprowadzenia tkanin do stanu idealnego. Prasowanie z wytwornicą pary Igos 25 polubi każdy - nawet osoby, które na co dzień stronią od tej czynności. Wytworzona para w Rotondi Igos 25 sprawia, że przesuwanie stopą żelazka jest niezbędne tylko po to, żeby wykonać drobne poprawki przy najbardziej newralgicznych elementach wyrobów tekstylnych. Rotondi Igos 25 umożliwia odświeżenie bardzo dużej liczby ubrań w krótkim czasie. Co więcej, wytworzona, wysoka temperatura pozwala też pozbyć się części alergenów.

 

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie urządzenia niezbędne do prasowania zarówno w domach, małych zakładach krawieckich, jak i dużych zakładach przemysłowych związanych z branżą tekstylną. Jeśli twoje przedsiębiorstwo zajmuje się również szyciem materiałów, to zerknij do naszej oferty maszyn przemysłowych do szycia. Wśród nich znajdziesz stębnówki, owerloki, a także < span style="font-weight: 400;">renderki, guzikarki i inne maszyny specjalistyczne.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj